vítejte hvězdy, země vás zdraví.

9. února 2010 v 20:47 | džindžr. |  blafs.
Zítra je středa. Jen tak. Kdybys to třeba nevěděla. Uvažu, jestl psát v odstavcích. Jestli mám tolik velkých informací ke každé věci, chápej. No, promyslím to.

Moc a moc se mi líbí nová profilová fotka jednoho nejmenovaného, který by býval byl na mém seznamu lidí, na které se děsně ráda dívám. Kdybych snad nějaký seznam měla. Ale neříkej to Báře. Protestuje proti tomu, aby se mi líbil ten nejmenovaný. Myslím, že tuto myšlenku ukončím, protože bych se zase mohla začít vztekat. A to moje nové skvělé já přece nedělá!

Zítra se musím zeptat Mirka, jestli náhodou nezapomněl, co mi slíbil zjistit. Protože mu zjevně láska pomalu ale jistě vymývá mozek a za chvíli se bude ptát na toho němce, co mu neustále schovává věci. To mi připomnělo, že někteří byli velmi to .. poctěni a dostali německé srdce, od nějakého němce. Hahaha. Rači se toho Mirka zeptám už teď. Jestli se mnou teda hodlá komunikovat, žžže. Nehodlá.

Cože?! On chodí s babou?! A kolik jí za to platí?

Chtěla bych si zítra oblíct takové ty velké kraťasy, co jsem našla u mamky ve skříni, jenže si nedovedu představit, že bych si k nim obula svoje kozačky. Fuj. A nic jinčího nemám. Teda mám, ale nejsem debil (ne?) , abych chodila v konverrs a v gladách by se asi zabila na tom postiženém ledu. Takže asi nebudu velká hoperka, nebo tak něco.

Ten pitomý ekzém se mi dělá úplně všude! Jako kdyby nestačilo, že ho mám na nožkách a na bocích, on se mi ještě začně dělat na rukách a jí si ho škrábu a škrábu, až mi z něho teče krev. To už je můj osud. Možná, by opravdu bylo vhodné si zajít k té kožní, ale koho to sere, žže. No možná mě trochu. Ale já to přežiju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.