tadeáááš!!

16. února 2010 v 21:12 | džindžr. |  blafs.
Těpic.
Tak moc se nudím, až z toho píšu na blog. Je to síla, žže.

Nemám ráda p.p. Polčáka. Protože mě nenechal číst Julii. I když, ptát se Vaclíka 'Romeo, proč si Romeo' není zrovna můj celožitovní sen, žže. Ale stejně si stojím za tím, že mám divadelní nadání. I když velmi skryté. No a vlastně mi taky říká pražská kolegyně! Nejsem žádná jeho kolegyňka, husy jsme spolu nepásli, a už vůbec né pražská! Nechápu, co si jako o sobě myslí, debílek.

Rozhodla jsem se, že se musím naučit něco pořádně. To jsem se sice rozhodla asi tak milionkrát jednou, ale teď prostě to splním, chápej. Naučím se dnb dénc. Je to fakcicky skvělý cíl, víš. Hlavně to, že se budu učit podle jůtjůb. Ale náhodou už jsem se naučila pár abgrejdů na ten jediný krok, co umím. Který se navíc dělá úplně jinak, než mě naučila Klér. Ale nevadí, nevadíí. Akorát nikdy nebudu milovat tu hudbu, protože je převelice divná a pořád stejná. A nejsou tam kytary. Divné, žže? Prostě ji snesu. A pak bych třeba mohla dávat hodiny jednomu nejmenovanému nejkrásnějšímu, který ten dnb dénc neumí. Muhehe. Já jsem Kouďák. Muhehe.

Mám moc ráda Týnu, protože je to nejnadrženější člověk co znám. Nekecám, no fakt. Prostě poslouchat, jak ona vypráví smyšlené pohádky o nejmenovaném nejkrásnějším a podává to tak, jak on by to nikdy nepodal, je fakcicky bezkonkurenční. A jde zítra na angličtinskou soutěž, kdyby vás to někoho zajímalo (Lindo). A zná všechny moje kamarádky, protože je zdegenerovaná facebookem. Je to fakt sranda s ní.

A víš co? Zítra je středa! Poslední snad na milion let!! Je to tak moc smutné. Nejspíše zdechnu bez své pravidelné dávky heroinu. Protože příští týden má Ostrava a spol. prázdniny, takže kroužky nejsou a pak jedu na ten blbý lyžák, na který se mi úplně přestává chtít. Achích s temelínem.

Mám děsně krásnou lavici. Mám tam jednou velkým LK, které smažu, až mě to přestane bavit. Pak tam mám Fňuk,^^, teď už třikrát Ondra, BORN TO DESTROY AND BORN TO CREATE, You'll be my thunder a Jsi moje osobní značka heroinu. Myslím, že to o mé osobnosti všelicos vypovídá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.