nechceš být knoflíček?

8. února 2010 v 19:55 | džindžr. |  blafs.
Změna je život. A já a můj život přímo vyžadujeme změny. Nemluvím jen o tomhle neuvěřitelně propracovaném dizajnu, ale o změně mé osobnosti. Nazvala jsem to akce změna osobnosti, po které dostaneme podobu mého nového já. Nenech se zmást, píšu jak encyklopedie, myslím jak piča. Takže zatím mám dvě a půl kritéria mého nového já. Zaprvní se bude vyhýbat hádkám s lidmi. Zadruhé bude sarkastické. Ještě si nejsem moc jistá, co to sarkasmus je, ale jsem na dobré cestě protože Sarkasmus je poslední útočiště těch, kdo prohráli a já jsem ten největší looser se všech. Jo a ta půlka to je, že bude dělat mezery mezi slovy, aby pak Bára mohla v klidu přečíst to, co jí napíšu. Takže tak.

Jsem zcela dopletená sexuálními orientacemi jistých jedinců protože ti, co mají být teplí, chodí s Klárou B. a ti, co mají být neteplí rozesílají odkazy na gelové-nehty-doma. Jak tomu tedy mám rozumnět? Já tomu rači rozumnět nebudu, protože mé nové já nestrká nos do věcí, do kterých mu nic není. Hahaha, to asi moje nové já dělat nebude. Piča já.

Nemůžu se rozhodnout, jestli mám jít na karneval za princeznu, nebo za piráta. A nebo za nic. Asi se zeptám Ondry, jestlimá rači princezny, piráty, nebo nic. Protože já nechci pít piňakoládu, protože piňakoláda je hnusná. Ale když se nestane to, co se má stát, tak mé nové já bude místo vodky pít piňakoládu. To jsem netušila, že se dá v tak málo větách tolikrát napsat piňakoláda a ty věty, i s tou piňakoládou, stále dávají smysl.

Jsem mezi těmi pár vyvolenými, co mají postižený facebok. No to teda skáču radostí metr dvacet. Možná i třicet.

Zhubla jsem asi kilo a půl. Přesněji jsem vyzvracela kilo a půl. Chtěla bych zhubout ještě. Ale né zvracením, žžže. Jedině nejezením, abych se pak mohla potkat s mojí nejlepší kamarádkou u doktora přes anorexii. Ach, škoda že jsem zrovna v té škole nebyla. Nasmála bych se, né že né.

Omajgát potřebuju Klér na konzultaci všech mých najivních představ! Ale vlastně mě štve, protože mě neposlouchala a já jsem teď naštvaná. To je blbost. Mé nové já se nenaštvává kvůli blbostem. Moje nové já se vlastně vůbec naštvávat nebude. Snad jen kvůli megavážným věcem. Ale těm se bude vyhýbat, takže .. people run in circles. Chci vole středu a sobotu! Všechny ostatní dny zruš!

Klark ze Smallvile vypadá jako Majkl! To je moc hezké, protože se můžu dívat na televizi a říkat si, že je v ní Majkl. Chybí mi Majkl a jeho skvělé hlášky, za které se pak omluví popřípadě vymluví. Ach. Ale nejlepší je stejně Rajn. A nejhezčí. A já bych se měla přestat tak moc dívat na televizi a obdivovat americké herce. Skutečný život mě čeká. Achjo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.