sobeckému hajzlovi a bezcitné mrše to spolu pěkně klape.

27. ledna 2010 v 19:17 | džindžr. |  blafs.
Nechce se mi psát. Ale jelikož se chci podělit o svůj nudný život, napíšu tu nějaké velmi velké informace jen tak ve zkratce. Takže:
- asi za chvíli umřu na nedostatek krásy jednoho nejmenovaného krásného, který si někde lyžinkuje ve Švýcarsku! A přijede kdovíkdy a já už beztak budu pryč. Je to moc smutný příběh.
- Martin se ostříhal a my jsme z toho všichni na větvi. Někteří ironici tvrdí, že zkoušel mojí lásku. Spíš se jí chtěl zbavit. No popojedem.
- za dva dny jedem do France a já smrkám, jako kdyby na tom závisel celý můj život. Je to pěkně na nic, snad se to spraví.
- Anička přijela ze Španělska a je strašně nešťastná. To je velmi podstatný zářez v mém životě, žeáno.
- prožívám jistou existenční krizi, kterou nikdo nechápe a z toho důvodu jsem nepříjemná a Len se se mnou nebaví. Teda skoro nebaví. Až se vrátím, tak určitě bude nejlepší kamarádka s Terkou. Doufám, že si to přečte, až odjedu, ať mě za to nemůže zbít.
- hezký Kryštof chce Báru, ale Bára je děvka. Je to moc smutný příběh.
- čtu Acid house což je knížka o lidech, kteří mají větší problémy než já. To mě těší.
- za měsíc je lyžák, jak nám neska připomněla Anička Veličková. Myslím, že to bude absolutní nenaplnění mých snů. I když můj milovaný Honzík mi předpovídá hepyend. Ty se mi nikdy moc nedařily.
- zdají se mi divnější a divnější sny! Třeba ten, kde se muchluju s tamtím jedním! A pak třeba ještě ten, kde chodím se svým bývalým. Měla bych se vzpamatovat, protože mé pudy jsou značně nevhodné.
- Klára je velmi hodně zamilovaná a neustále to dokazuje na facebooku, občas dost nechutným způsobem. Ale tím jí nechci nijak urazit, je to skoro jediná osoba, která se mnou normálně komunikuje.
- Bára mi hledá kluka. Vlastně Martina, říkala. Michal mi taky hledá kluka. Dlouhého, širokého a pronikavého.
- musím si opatřovat peníze krajně nevhodným způsobem, protože neumím hospodařit s kapesným a pak nemám ani na kakao se šlehačkou. Jsem fakt píča.
- chci jít na Adriana Molea jako Báry sestra a ne na nějakou postiženou farmu. Aspoň, že jdeme s malýma. Malí jsou rozkošní. Někteří. Rohodně ne ti, co chodí na em ó.
- jsem nešťastná!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.