so go and hug a tree.

9. ledna 2010 v 21:01 | ta lepší. |  blafs.
Hej takže .. neska asi napíšu více než jeden článek za den ! Myslím, že tím naprosto kosmicky vzroste návštěvnost a zajímavost mého blogu. Nebo taky možná ne, protože blog od nadrženého prasete číslo dva je navštěvován jen proto, že on to vyžaduje a všem o něm říká a tak. Ne?

Neska nám to s Týn moc nevyšlo. Sice paní v okýnečku byla prý milá a vstříčná, ale to zboží, které tam prodávala, mělo do super kvality daleko. Takže jsme ho tak pěkně porozlívaly v parku a šly na kočku do Dragona. Sice to byly vyhozené peníze, ale co naděláš, nic nenaděláš. Ale aspoň jsem objevila to krásné tričko v Tescu, pro které si zítra jedu. Škoda jen, že mi Týn zatrhla si koupit to zelené. Fňuk.

Je mi tak trošku zimenka, ale nechce se mi jít pro mikinku. Vidím to na neřešitelný problém. Když jsme tak u toho [ne, vůbec u toho nejsme! ] moje kamarátka pejsek [promiň, nic příhodnějšího mě nenapadlo ] má taky tak trošku problém. Její dosavadní situace se skvěle a úžasně zamotala a ona teď neví, co chce. Nojo, má to holka těžké. Ještě že já jsem na tom úplně jinak. Jenže teď jsem nějak pozapomněla tu naprostou odlišnost. Nevadí, nevádi.

Svědí mě nohy. A občas i ruce. Asi to bude zapříčiněno tím, že jsem si je přestala pravidelně mazat každý večer. Achjo, to rebelantsví je někdy pěkně na hovno. Ale asi ho v tomto směru drobátko omezím a večer se namažu krémíčkem. Protože jinak se asi uškrábu k smrti. A mám takový nejasný pocit, že to by opravdu ,ale opravdu nebyla pěkná smrt.

Moc se mi líbí ti dinosauříci. Původně byli chužoví na bílém podkladu, ale mistrině v předělávání pozadí na blog si je tak trochu upravila. Protože nesnáší chužovou, žeáno. A z toho důvodu má na hory hnědou mikinu s dvěma maxi chužovýma pruhama. No to mě poser. Ale aspoň v ní je teplíčko, žeáno.

Docela mě unavují ty věčné skupiny na facebooku. Sice některé jsou moc a moc hezké, třeba ta co se škádlívá, to se rádo mívá a ty mě sereš furt , ale nějaké blbiny jako zlatý vzhled, koho bude dřív libovolné číslo, jestli takových debilů, nebo makových debilů, mě prostě vůbec nezajímají. Navíc mají skupiny na podporu hnědovlásek, plavovlásek, ale na zrzky serou. To pak ale nehraju. [a co hrajem?]. Jdu si nějakou najít, a nebudu zase ta pitka, co si jen stěžuje a nic nedělá, že.

Rozhodla jsem se, že ke svým stávajícím jménům, které jsem vymyslela pro své budoucí potomky [Mikuláš, Viktor a Bejamin. S holkama se nepočítá ] ještě přidám Tadeáš. Protože je to děsně hezké a originální jméno. Jen doufám, že nepotká žádnou Báru!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.