kdyby mi to nevadilo, dovolil bych ti to.

17. ledna 2010 v 2:22 | džindžr. |  blafs.
Víš co je sranda? Že jsou dvě hodiny v noci a já prostě nechci jít spát. Já, která normálně chodí spát v deset. Cítím se tak trochu rebelsky. A tak trochu jako Linda. Možná to bude tím, že ji mám jako jedinou online na facebooku. Jo, nejspíš. Ale jinak se jako ona necítím. Cítím se jako největší kráva na světě. No možná třetí nejvetší, hned po Adélce a Aničce.

Kdybys viděla, kolik videjí jsme neska s Klér natočily. Mnoho jich je na fb, ale některá nejsou zrovna vhodná k zveřejnění. Třeba to, kde říkám, že jsem krasuska, že. Nebo taky to trapné, co jsem musela dát aspoň sem. Protože ajlakit.

Zdají se mi divnější a divnější sny. A jestli se ty moje pudy začnou projevovat i v reálu, jako ten jeden nevhodný a trapný, tak mě asi odvezou do blázince. [to mu nemůžeš říct, že je Komár! on by se z toho zbláznil!]

Nemám ráda lidi, kteří slibují to, co nemůžou splnit. To fakt miluju.
Já jsem student vedle ze třídy od Baruš. Takhle věta se zapíše do historie.
Aspoň vím, že když nechci, aby naše konverzace zhynula tragickou smrtí, musím se s ním bavit o tom, jaký je skvělý a co všechno skvělého udělal. A taky jak jsou ostatní trapní. Aby se jich pak mohl zastávat a tak.Zajímavé je, že to, co říkáš, vůbec není zajímavé.

Fakt mě bere ta americká romantická komedie od Klér. Nechci být nijak hnusná, nebo nepřejícná, ale je normální, aby si v každé esemesce napsali minimálně jednou miláčku, nebo lásko? Ne, mám takový pocit, že to moc normální není. Ale já nemám co mluvit, stará frigidní a neromantická panna, že. Píčo.

Neznám nikoho, kdo by měl větší talent na malování vzdušných zámků, než já. Možná já. Nebo já. Hej. cvičíš ego? Jsem zvědavá, jak moc to bude bolet, až spadnou.

Sice se snažil o hlubokomyslný článek, ale vytvořil jen nějakou podivnou a nesrozumitelnou slátaninu. Asi mu mé štěstí nepřineslo moc štěstí. Bych to tady taky mohla osrat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.