How you doin'?

9. ledna 2010 v 13:28 | ta lepší. |  blafs.
Uvažuju o navrácení se na samékecy.cézet. Ale ještě to musím důkladně promyslet, protože kde jinde bych měla takovou svobodu slova, jako tady, na mojem megatajném blogu? No s tou megatajností to trošičku přeháním, ale stejne tendle blog zná o dost míň lidí, než tamten předtím. Teda aspoň v to doufám, protože jinak by se asi jistí občané České republiky divili, žeáno.

Na facebooku se dovídám samé velmi velké informace. Jedna lepší než druhá.Tak ale co si mám jako myslet o tom, že mi dvakrát vyjde, že budu chodit s milým a něžným přítelem, a jednou, že se do mě zamiluje nadržené prase číslo dva, které píše tak nezajímavé věci, že už nezajímavější býti nemůžou? Já si o tom pro jistotu nebudu myslet nic, žeáno.

Za třičtvrtě hodiny se musím zvednout a jít ven do toho postiženého počasíčka! Je to úplně divné, když tam napadlo tolik sněhu a přez noc to nějak zmrzlo a teď je všechno úplně obalené zmrzlou vodou. Včetně maminčiného autíčka. No moc tu přírodu nechápu. Asi to bude nějaká předzvěst doby ledové, že.

Včera jsem úplně umírala z toho rádia. Tamten hodný je velmi inteligentní chapec, není liž pravda. Ale s tím plátkem chleba to prostě zabil! Asi napíšu tamtomu, že s ním chci jít do divadla ať mi může zakázat sedět na kraji. Tak.

Mám velmi šikovné kamarády. Jeden se jmenuje Mirek a včera večer si zapomněl vypnout budík, takže, chudáček malinký, vstával v pět hodin ráno! Když si představím, že já jsem vyspávala do desíti .. br. No a pak ještě Klér, která měla včera chuť na langoše a tak moc se jich nemohla při smažení dočkat, že si polila ruku horkým olejem a teď je z toho nešťastná. To je pro mě odstrašující případ. Nikdy nebudu vařit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.