čtyři dva plus dva.

5. ledna 2010 v 19:02 | ta lepší. |  blafs.
Prý mám napsat článek. Písmenka se mi bezdůvodně pletou, tyvole, to je fakt na nic. Ale co bych pro mou Klér, momentálně vehementně sledující blog.cézet neudělala, žeáno.

Zítra už je středa, kdybys nevěděla! Asi zítra ve škole umřu. Nebudu totiž mít komu říkat, že už je středa, protože má skvělá Len zítra odlítá do Francie kde se říkají takové ty hezké věty jako třeba Voulez vous coucher avec moi ce soir? Ta je moc kvalitní. Sice Mirek odhalil její smysl, ale to nevadí. Teda pokud to odhalil jenom on a ne nějací hnědoocí hnědovlasí s dísí tričkem, kteří jsou velmi dobří zabijáci konverzací. Né, vůbec nemyslím nikoho konkrétního!

Neska jsem se donutila udělat něco v rámci mého programu V létě do plavek a tostouSicílií. Přemluvila jsem Peťu [no, žádné velké přemlouvání to nebylo, přiznávám se], ať se mnou jde cvičit. Sice mi vyhrožovala, že mě potom zbije, ale já jsem se jejích hrozeb nezalekla a jak vidíš, žiju. Zatím. Sice jsem si tam připadala jako naprostý trotlík, ale co, pro krásu se musí trpět, znáš to.

Budu mít pánskou mikinu konverss! Dneska jí ten někdo, od koho jsem jí koupila na aukru.cézet odeslal. Je moc a moc hodný a já doufám, že přijde brzo. Jedinný její nedostatek je, že nemá kapuci, ale co nadělám, nic nenadělám. Hlavně, že je konverss. Jediná značka, po které se můžu utlouct, žeáno.

Je stejně sranda, jaké divné věci mi vycházejí na facebooku. Třeba, že v roce 2010 budu chodit s nejmenovaným. No hlavně, že tamtomu se to líbí, žeáno. A ta, s násilnickými sklony a slepící páskou mi tam ještě píše, že nejsem kámoška. Já vím, je to naprosto nezajímavé, ale když já mám poslední dobu trošku problém s inspirací a ták. Mám v hlavě hodně místa zabraného nejmenovanými hnědookými. Hlavně jedním, poslední dobou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.