Better than your EX and better than your NEXT.

7. ledna 2010 v 19:36 | ta lepší. |  blafs.
.. moc parádní skupina na FB. Ještě tak, kdyby to tomu ignorantovi mohl někdo vysvětlit.
Byla zde podána stížnost, že mám víc psát. To se lehce Hurvínkovi představuje válka, když on úplně dlouhou dobu nepíše na blog, zatímco já píšu jako o duši. A teď, když Hurvínka postihla nějaká blogová mánie, vyžaduje po všech stejný přístup. Tož to by ale nešlooo! Připadám si jako debil, když říkám Klér Hurvínek. Úplně jako XYZ, není liž pravda?

Mám prý "poslouchat" rádio dýdžejek tlusté prase a těhotné prase. A taky ho mám všude propagovat takže .. jsem moc ráda, že mi dýdžejka tlusté prase zahrála tak moc hezkou písničku. Sice označení slečna bzz-rebelka sice není zrovna takové, po jakém bych toužila, ale i tak jsem velmi spokojená. Tisíceré díky.

Měla bych trošku začít potlačovat svůj literární talent. Jinak totiž hrozí nebezpečí, že mi bude uložen nepěkný úkol - psát většinu článků na newsitečkakom.cézet . Ano, teď na ten odkaz máte kliknout a přečíst si těch pár nepovedených masterpíců, které tam již jsou zveřejněny. Ale hlavě se proboha nedívejte na ten disájn! Chatěla jsem ho neska změnit, akorát že tam nějaký chytrý a prudce inteligentní člověk dal heslo s velkým dé na začátku, na které jsem úplně zapomněla. Takže jsem prostě překročila možný povolený počet přihlášení. Litujte mě.

Mám tady před sebou otevřenou angličtinu, ruštinu a fyziku. Zatím jsem se ještě nic nenaučila a jak to tak vidím, už ani nenaučím. Možná bych k té škole opravdu měla začít přistupovat trošku zodpovědněji, když se blíží to pololetí. Jenže,víšjak, to moje rebelství bez příčiny. Už si připadám jako tamtenjeden, který o sobě neustále tvrdí, že je originální a přitom je stejný, jako každý jiný. Snad skoro neviditělný. Tak asi takový já jsem rebel.

Terka se mě neska ráno ptala, co mi je. Byla jsem totiž jako přejetá, ještě po včerejšku, který byl nadmíru psychicky vyčerpávající. Vysvětlila jsem jí to tedy. Neustále si ze mě dělal srandu kvůli Silvestru, ale to jsem ještě přežila, vklydu, potom mi řekl, že mám skočit pod auto, pomlouval mě s Havlasem, říkal mu, jaká je nějaká holka kudnavole a když jsem odcházela, neskrýval své nadšení. Terka to přesně vystihla jedním slovem. Blbec. Večer ve sprše jsem se vyfackala jako ještě nikdy. Moc to nepomáhá. Možná bych na sebe měla být trošku tvrdší. Ale když já se mám tak ráda.

Byla jsem nakrmit psíčka a pocestě jsem potkala svoje lyžičky a strašně se mi zachtělo jet lyžovat. Nebo se třeba s těma lyžema vyfotit. Nebo se vyfotit jen v triku a kalhotkách a třeba si nasadit chužové snowboarďácké brýle a uřezat si kus nohy. Jen je škoda, že já mám jen lyžařské brýle a navíc jsou žluté. A ani si nehodlám řezat nohy. Takže se asi musím rozloučit s tím, že by mi někdo k fotkám psal, jak moc jsem krásná. Ach to je mi líto.

Myslím, že podle toho, jak se stupňuje množství hoven, které tady píšu, bych pomalu ale jistě měla tento článek dovést do konce. Ještě možná dodám nějakou závažnou informaci. Třeba že Klér balí tamto nadržené prase číslo dva. Které zkopíruje na svůj hojně navštěvovaný blog kus velmi nechutné konverzace a jako nadpis tam napíše kousek té moc krásné písničky! Myslím, že by si měl uvědomit, že je trapný. A že kazí dojmy z písniček. Asi budu pečlivě shraňovat svoji menstruační krev a pak ji na něj vyliju. Třeba to splní jeho představu o prvním milování. Tak a teď mi zkazil celý článek ani o tom neví. Díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.