zaorálek?

17. prosince 2009 v 19:05 | ta lepší. |  blafs.
Neska mám stejný problém, jako včera. Nechcou se mi mé myšlenky skládat do vět. Ale když se budu moc a moc snažit a když to vydržím, tak to možná zvládnu.

Zdrobnělili ovládnou svět! Teda aspoň ten kolem mě. A já za chvíli podlehnu většině, ostatně, jako vždycky, a budu psát a mluvit, a kdovíco ještě, zdrobněle ! Ale jestli někdy řeknu Komáreček, tak mě zliskej, jo? Díky. Ale musí to být doopravdy, néé jako to zbití do krve, je ti to jasné?

Neska jsem asi po třetí hodině na záchodě v zrcadle zjistila, že nejsem namalovaná ! A začla jsem hystečit, protože nesnáším svůj obličej, když není namalovaný. A všichni, v čele s Bárou a Terezou se mi smáli ! Jako né kvůli tomu,že vypadám jak idiot největší, ale kvůli tomu, že tak hysterčím. No a co, mám hold psychickou poruchu, která se projevuje atopickým ekzémem. A prostě zítra na to nesmím zapomenout, jinak nebudu moc vyhledávat výhledy, které shledávám velmi .. ááách.

Mám stejné vánoční přání jako Vendula touto dobou minulý rok. Ach,to jsem si vždycky přála!!

Moje kdysi nejlepší kamarádka se šeredně změnila. A rozhodně ne k lepšímu. Neska jsem jí potkala ještě s jednou mojí kdysi nejlepší kaamrádkou, obě vykuřovaly [ na tom nic nehledej, my s Klér sme nedělaly nic lepšího ] a ta první zmiňovaná jako každé druhé slovo použila pičo a jako každé třetí vole. Takže nám vlastně vyprávěla, jak furt chodí kalit pičo a jaké jsou cigáni z Kunčiček tyvole hovada. Ještě jsme se dozvěděly, co všechno dělá se svým přítelem. No, byl to velice obohacující rozhovor.

Myslím, že moje čerstvě zadaná kamarádka si to kurva představuje jako Hurvínek válku ! (taky už bych mohla vymyslet něco nového,žeano.) Asi si myslí, že jako za ním půjdu a řeknu mu čau a budu s ním celou přestávku plynně konverzovat o nějakém smysluplném tématu. Veškerá moje snaha troskotá na problému s očním kontaktem. Džízis.

Už asi po milionté slyším, že je Daniel piča. Proč mám takový pocit, že mě to nezajímá? [ tebe se kurva nikdo na nic neptal ! ] No to mi připomnělo, že můj zítřejší plán je .. achano, poslouchat rádio. Jestli teda jsem se správně podívala, žeáno, tak zítra do něho bude zase mlaskat ten áách. Ty postiženko postižená !!

A když ty si ten nešťastník, tak on je ta slečna? No jistě,tak je to vymyšlené ! On se přece musí zamilovat do mě, žeáno. Pravdou zůstává, že ještě nevím, jak donutím někoho, kdo pravou lásku neviděl ani z letadla a má právo na namyšlenost, se do mě zamilovat. Vpohodě.
Neska se mi to moc povedlo v češtině. Napsala jsem Klér a pak jsem si nějakým nedopatřením nevypla zvuky [ lžu, lžu, lžu!! Udělala jsem to schválně.My rebelové bez příčiny ] a zamkla klávesy. Pak mi přišla odpověd a já jsem se to při slově komáre snažila vypnout, jenže právě kvůli těm zamknutým klávesám se mi to nepovedlo. No a celé to skončilo tím, že mi to na celou třídu zařvalo chcípni! a Vaclík se začal smát a tleskat. A to je konec této velmi vtipné story,cha cha.

Len se neska nesmála mojemu supermega vtipu nějak mě škrábe v krku. Jo, tamten říkal, že je nějaký nemocný ! Nechápu, mě to přišlo vtipné až moc. Asi jsem něco jako Vontrobová. No to se mám !

Že bych si koupila stejně krásně chužovou čepičku, jako má moje velmi vzdálená sestřenice Terezka Uhrová? Neska jsem jí totiž potkala a vzpomněla si na všechny, které tak prožívaly tamtu věc. Hlavně na Vendulu,žeáno.

20:53

Chtěla bych kulich. Chtěla bych nějaký krásný kulich. Chtěla bych nějaký krásný a levný kulich. Ale mám takový nepříjemný pocit, že jsem moc náročná. A že mám v peněžence tak padesát korun. A že chci ten krásný tyrkysový za 550 káčé. Je to moc smutný příběh.

V ruštině, ve velmi špatném psychickém rozpoložení, jsem si nakreslila takový jeden graf s názvem Graf. Vypovídá o jisté skutečnosti a je na něm zakreselen prvák,druhák, pak výrazný bod jaro 2009, pak třeťák a nepatrně výrazný bod Hochkar. A zbytek se mi tam nevlez, tak jsem to ještě nakreslila Tiralovi na lavici. Doufám, že se na mě nebude moc zlobit.

Prostě se du kochat tím, na co jsem se nikdy nemohla ani podívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eržika Eržika | 17. prosince 2009 v 21:45 | Reagovat

Ty jsi neco takoveho rikala? :-o

2 Tynn Tynn | Web | 18. prosince 2009 v 20:00 | Reagovat

V ruštině? Jo!!Payra nohobobomy :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.