unclefucker.

28. prosince 2009 v 19:25 | ta lepší. |  blafs.
Nejdou mi přidávat fotky na FB! A to je sakra strašné, protože mám ty krásné z dneška s Len. Konečně jsem se dostala sem, na tenhle normální a nezpomalený a relativně nový počítač a ten posraný fejsbůk se rozhodne, že mi nenahraje fotky. No to už je fakt vrchol. Nebo taky můj osud, žeáno.

Blbý Taveti mi neustále posílá nějaká srdce. Né že bych jimi pohrdala, ale jeho srdce mě nijak moc na kolena nedostávají. A jestli ho ve čtvrtek/pátek uvidím s Klárou, tak ji zliskám. Pro její dobro, samozřejmě.

Zítra jdu s Klér. Ale je s ní domluva jak s retardovaným, fakt žejo. A jelikož jsem ztratila svůj nákupní seznam, doufám, že si na všechny ty položky vzpomenu. Bo jestli něco z těch věcí zapomenu, tak to bude moje smrt.

Jsem moc ráda, že se Vendula odprostila od špatných vlivů. Jen aby jí to vydrželo.

Neska jsem v podchodu potkala dřevorubce ! A může za to Linda, protože mi to přivodila. To je sice trošku blbě řečeno, ale žíly mi to netrhá, žeáno. Jen jsem jí řekla, že je geniální, tak nevím, čím sem si to zasložila. Fňuk.

Koupila jsem si super čepku, ve které vypadám jako kluk. Len už se mě snažila sbalit ! Ale tak byla za poloviční cenu, no nekupto. Aspoň si ze mě nebude dělat srandu, jako kdybych si koupila nějakou skejťáckou, jak jsem původně chtěla. K batohu, chápej.

Včera jsem potkala dvě holky, které měly puštěnou punkovou princeznu ejvril lavin a tvářily se jako největší borky ve vesmíru. [ co je to borka? To jsem já. ] To svět se posral.

Chci mít dlouhé rezavé vlasy. Ale teď, né až za milion let !! Mojí mamince se to moc nezdá. Nechápu, co má proti zrzavé. Ha, ona bude asi Cartman. Noné, odhalila jsem tajemství svojí matky. Džízis melu to ale píčoviny.

Vymyslela jsem úplně úžasný dárek pro Terku k narozeninám. Sice je má až někdy v dubnu, ale to vůbec není podstatné. Udělám ze sebe Axla Rose a budu na ní mluvit anglicky a zazpívám jí nějakou písničku od GnR. A taky odkoukám jeho gesta a pohyby a tak. No doufám, že mě pak nezmlátí za to, jak jí zmrvím písničku. Ale hlavně jí to neříkej, je to tajné !

Zakončila bych to tím, že pro krásu se musí trpět. [ chčiju z té věty ! ]


20:30
Neska se mi zdálo o Radimovi. Případné zájemkyně mohou závidět. Ale nebylo to nic .. prostě na mě nabonzoval, že mám ve škole šprcky. Nechápu, z čeho sakra ten sen vznikl. A ještě jsem se v tom snu měla přikrýt němcovou dekou, ale děsně se mi hnusila. To jsem taky moc nepochopila. Mé sny jsou čímdáltím šílenější.A teď se tu vůbec nedívám na jedno video, které mi mimochodem ukázala Pavly, a nerozplývám se a nezamilovala sem se do té písničky, která nevím, jak se menuje. A ani to nechci zjišťovat. Vlastně chci, ale to už je jiný příběh. Nasrat.

Někdy bych chtěla vrátit čas. Jo, chtěla bych ho předtím tak hnusně neposlat do prdele !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.