němec ti taky říká květinko?

8. prosince 2009 v 21:25 | ta lepší. |  blafs.
(Cha,tady si můžu psát nadpisy jaké chcu a nikdo mě za ně nebude osočovat.A už stačí,jinak .. )
Héj jakoo!Šla jsem na blog.cz,že se jako pokusím o nějaký ten článek.A přihlásila jsem se úplně automaticky na samékecy!Asi mi ten blog fakt chybí.Hovno,to jsou samé kecy.Hm,stylové.

Půjdete se mnou někdo vyliskat Báru,ať se PROBOHA vzpamatuje?A půjdete se mnou někdo vyliskat i Tadáše,ať se PROBOHA vzpamatuje?Tak strašně nespravedlivý svět!Nikdo mě nemá rád. (to už tu bylo,nezdá se ti?).Ale fakt.Všechny (skoro) kamarátky má někdo rád.Nebo to tak aspoň vypadá.Ale je pravda,že než tohozubatého to fakt rači nikoho.Ale ta Baruna si ho absolustně nazaslouží!VRRR!

Skvělé,tak teď mi Klér řekne,že Tomáš je smrtelně nemocný a já mám s ní jít zítra na vánoční dílnu.Omg,jak si to jako představuje?Jsem zvědavá,co mi na to řekne matka.Ale bylo by to dobré jak cyp,nemusela bych psát písemku z Afriky ani z těch pošahaných IVT.Ale zas nebudu mít dopiče ten sešit do dějáku.Achjo,to už je můj osud.

Fakt super.Vojtěch mi říká žížalko (proč asi?) a směje se mi s žížalou,když jdu parkem!Irituje mě to,nemám ráda,když se mi lidi smějou.Ale kdo jo,že.Třeba neska kdybys mě viděl,naštěstí neviděl,to by ses asi posral smíchy.Ještě s tyčí mezi nohama.Byla jsem cvičit,kdyby něco.A zítra mě někdo bude muset snést z postele.A to jako fakt.

Tak se asi neuliju.Couž.

Neska mě Škopková poslala úplně bezdůvodně za dveře!Vlastně důvod byl takový,že tam Bára s Vendulou a Martina s Ivetou celou hodinu kecaly a já jsem řekla asi tak jedno slovo. Asi vypadají všechny jako já,neboco.No ale ani si tak moc neštěžuju bylo tam hezky na té chodbě.Spíš kolem jeden hezký šel,žejo.Ještě s jedním škaredým hajcartman který mi nabízel magnetkykurva.Samo že jsem ho odmítla nemám peněz nazbyt.A nerada je dávám brežněvovu obočí,chápej.

Chci už to CD!Potřebuju ho.Chci slyšet tu písničku. Nation of ... girls.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.