midnight lady.

7. prosince 2009 v 19:47 | ta lepší. |  blafs.
tak jo.možná si tady aspoň trochu zvyknu.Protože je to moc divné.Řekneš si,vždyť je to všecičko stejné,akorát to přihlašovací jméno a heslo máš trošku delší.Ale to je omyl!Je to úplně jiné.Můj citový vztah k tamtomu blogu je více silný,než jsem si myslela.Úžasné,teď už můj blog znají tři lidi.Pitomá.

Víš co?Nesnáším Báru!Jen proto,že jsem jí řekla,že je divná,protože se na Lysé líbala s Nykodýmem a Fakem a pak měla něco se Suidou,jehož holka byla na té samé chatě,akorát o poschodí níž,celý den nedělá nic jiného,než že se mě neustále pokouší co nejvíc ztrapnit!!Zařve přez celou chodu "Barun,Komár!!" zrovinka když tam stojí,no to je ale náhodička!Baví se s tamtím a začne na mě řvát "Barun!!" úplně bezdůvodně.Odteď jsem uražená,to je jasné.A ona si to tady nemůže přečíst,což mě těší nejvíc!A Pavly se jí OPOVÁŽÍ něco říct a ... to ještě nevím.

Neska se mi v hudebce Len snažila najít nějakého vhodného partnera,kterým bych mohla vyšoupnout tamtoho z místa toho teď miluju.A vlastně na nikoho dobrého nepřišla.Buďto jsem je vůbec neznala,nebo to byl Urban (fujky),nebo to byl Ivoš (ten miluje Natálku),nebo to byl Mamut,nebo to byl Sš,nebo to byl Kolek,nebo to byl Šmajda (toho beru!!) a nebo to byl Tadeáš,protože si ho Bára nezaslouží.Takže výběr jak prase a jsem stále tam,kde jsem byla.Typické.

Taky mám s Lenii jen do Ovy se podívat do knížky,která není o mě.Normálně bych řekla bohužel ale teď řeknu spíš bohudík (jsem ateista?) A prý z toho budu mít špatné sny.Jestli může být ještě horší sen,než že padám ze skály a že mě hryže pes a já nemůžu řvát,tak prosím.Za normálních okolností bych řekla,že i ten sen,kdy jsem dala pusu tamtomu byl děsný,ale bohužel to teďkonc nejsou normální okolnosti.

Jak si proboha ty dvě můžou myslet,že miluju toho nejhnusnějšího??Dyť dyť dyť .. to snad ani nejde,ne?Chápu taky jsem předtím říkala takové ty kecy o tamtom,ale to je úplně jinčí a ony tomu vůbec nerozumí!Protože já jsem vlastně nikdy netvrdila,že je škaredý.Teda si aspoň nevzpomínám.Akorát jsem říkala,že je to fakt kretén a tak a to si vlastně myslím do teď!Takže ste všihni dost pošahaní a přestaňte mi nutit jednoho za druhým!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavly. pavly. | 7. prosince 2009 v 21:00 | Reagovat

neboj neopováží. jinak ano, řeč je o tvém obrázku !

2 Tynn Tynn | Web | 8. prosince 2009 v 17:56 | Reagovat

Doufám,že mezi ty tři lidi co o tomto blogu ví,sem započtena i já ;D jinak jsou ty lidi čtyry :P :D

3 barů barů | 8. prosince 2009 v 20:34 | Reagovat

omg,na tebe jsem zapomněla,promiň :D ok tak čtyry.Bože to je tajné jak cyp!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.