kde mám ten kyblíček?!

26. prosince 2009 v 20:40 | ta lepší. |  blafs.
Nikdo nepíše články, jen já ! Tak co to je jako? Co mám asi tak číst,nevíte? Ty moje mě nebaví furt dokola. Když si přečteš jeden a ten samý asi tak po třetí, přestane tě to bavit. Věř mi.

Ach bože. Moje milá nejmilejší kamarátka má kurva štěstí, že na ní teď nedošáhnu ! Co je to teď za módu, zadat se, pak se ožrat a líbat se s někým jiným?? Nějak mi uniká ten smysl toho všeho. No asi to bude těmi .. specifickými city. Že to, co jsi nezažil, nemůžeš pochopit. I když je pravda, že já nemůžu pochopit ani to, co jsem zažila, žeáno. Ale to už je věc jiná.

Babička mě furt nutí jít k ní na noc. Asi jí nějak nedochází, že už mi není deset jako bratrovi, který nocleh u babičky považuje za nejvyšší cíl, kterého může dosáhnout. A taky mi asi deset minut nutí kus kačeny i když jí neustále opakuju, že prostě nechci. Achbože, to už je můj osud, mít takové prarodiče.

Každá ženská chce důkaz, žes jí neroztáhl nohy pronic zanic.
Ale já jí neroztáhl nohy.
Tak proč to sakra děláme??!

Zítra se léčím ! Abych mohla jít v pondělí s Len někam a pak v úterý s Klér někam. No s Klér musím do Tesca, nakoupit si nějakou výbavičku k Anči. Ne, nemyslím kondomy, ty mám z Paříže. Ty, Barun, ale už si jednu lepni. No musím si prostě koupit Big Shocka, nebo něco jemu podobného, nějaké brambůrky, ať nepřijdu s prázdnou a ještě nějaké blbosti v drogerii. A podotýkám, že ten Silvestr ještě stále není jistý. Ach ty krávo.

Já myslím, že to stačí. Už mě to totiž nudí a unavuje. Takže čst květinky ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.