já jsem ti říkala,že se ti to zkroutí!!

14. prosince 2009 v 19:58 | ta lepší. |  blafs.
Už asi třičtvrtě hodiny moje nejmenovaná kamarátka Lenka slaví narozeniny svého milého a něžného přítele.Ale to jen tak na okraj.

Nesnáším tenhle nesoravedlivý svět!Sedla jsem si k našemu normálnímu PC a ani si nestihnu dočíst článek od Lindy a už se do pracovny žene otec,že mě jde jako vyhnat.A dělá si tam nějakou svoji pošahanou práci,kterou má vždycky rozdělanou milionjedna dnů!Achbože,jak on mě štve.Ale aspoň,že zavez naši porouchanou televizku do opravny.Je totiž úplně posraná a já sem se včera nemohla podívat na Šmajdu!Aspoň,že se mi o něm zdálo .. áá.

Potřebovala bych nějaké kurzy tichého mluvení.Protože fakt nechápu,jak se mohlo neska stát,že mě na těch schodech slyšel!To je opravdu krajně nespravedlivé.v tu chvíli jsem si opravdu nevím proč vzpomněla na už šel martin? A taky mi nějak nejde do hlavy o co se tam džízis pokoušel s tím mobilem.Asi si chtěl nahrát mojí megamonstrozní krásu.Bože,ty narcisku.

Obšas mám takový pocit,že se v nějakém článku snad mluví o mě,ale hned ho zavrhnu.Jelikož jsem přece jenom velmi sebestředná a egoistická a naristická a vidím se všude.Jo a vlastně ještě vztahovačná,na to opravdu nesmím zapomenou.

Neska mě úplně rozhodil tamten,když se opovážil stát u naší šatny!Myslím,že by si ty své projevy lásky mohl nechat nadoma.Málem jsem si kvůli němu totiž zapomněla batoh v šatně a to by bylo nemálo zlé,protože svůj batoh mám nadevšecko nejradši.Snad kvůli té značce,nebo tak.

Mohla mít hezkého a hodného,ale ne,ona se radši líbá s tamtím a tamtím a tak na ni zbude jen hodný,ale škaredý.Podstata této věci je v podstatě nepodstatná!Ale je pravda,že kdyby nebyli oni,tak fakt netuším,o čem by sme se proboha bavili.Vlastně je to sranda.A nejvíc sranda je moje super špionážní zařízení,spojené s telefonem (který funguje pouze na dvě osoby) a s vedlejší funkcí hřebenu a zrcátka.Ale o tom zase někdy jindy.

Mám velmi skromné přání na Vánoce.Je o něm dokonce i písnička!Sice už jsem s maminkou nakoupila asi milion věcí,ale i tak,tuhle mi nezařídí.Achjo,kde je spravedlnost?!

A víš,co je trošku divné?Že jsem ve skupině,která tvrdí,že nejlepší jsou zelené oči (což si jako fakticky myslím,větčina mých chvilkových i dlouhodobých poblouznění měla zelené oči) a teď u vě skupině,která je jiného názoru a tvrdí,že nejlepší jsou hnědé oči.Ale v nějaké na podporu modrých očí nejsem.Bádvej, mám modré oči.Je to celé posraným navrch.

Axman mi jakože nevěří,že mi padl do oka hmyz!Je fakt úplně postižený,nebo co.A to je tak asi vše,co bych vám k tomu neska řekla.Jen snad,že mám velmi ráda svoji kamarátku Leňulinku Dos Santos Kačer Nyklovou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eržika Eržika | 14. prosince 2009 v 22:14 | Reagovat

Please to meet you =*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.