ale tak já ho přežiju.

10. prosince 2009 v 19:36 | ta lepší. |  blafs.
Tak konečně jsem zprovoznila českou klávesnici,tak můžu napsat pořádný článek.Já chtěla napsat ještě jeden včera večer,když jsem přijela z Vratimova,protože jsem byla ve velmi divném rozpoložení,ale musela jsem se bohužel spokojit pouze s mým deníčko-sešitem,protože psát bez diakritiky a s přemístěnýma znakama,to je za trest,fakt.

Líbil se mi nešní rozhovor dělníků,co staví asi školku vedle semničky,když jsem šla kolem.
Nečum na ni tak.
Já na ni nečumím,dyť je to normální holka.
No to jsem viděl,úplně si ji svlíkal očima.
Toliko k pracovní morálce "dělnické třídy".

Moc se těším na sobotu.Dopoledne jedem s mami do Ovy kupovat vánoční dárky pro mě (nechápu,proč se vždycky všichni tak smějou,když to řeknu) a pak odpoledne do Vratimova na natáčení Sabotáže,kterou skoro nikdo nezná.Což nechápu,protože Vladimír,ten je fakt hezký.Abych ti to abjasnila,já se tam jdu vlastně dívat jen a pouze na jeho krásu,znáš to.

Můžeš si vzít jeho papuče.Já bych ho chtěla spíš celého ..

Dneska jsem si zadělala na půlhodinový záchvat smíchu.Měli jsme totiž matiku v F1 a šly sme s Len a Kač na WC.A já expertka,když sem vylezla,tak jsem se vydala úplně na opačnou stranu,Což by ještě nebylo tak neobvyklé,já jsem tak trochu mimoň snad celý život,ale hádej,můžeš jen jednou,kdo tam stál.Ano,správně,pár takových hochů,kterým jsem vymyslela krásné přezdívky spolu s momentálním šampiónem mého srdce.Drobátko jsem se divila,proč ty holky nejdou za mnou,pak se ohlídnu a vzpomenu si,že musím do F1 za rozumem a né tam někde ke druhé á za srdcem,co jen pumpuje krev.Takže toliko k mojí naprostě stupiditě.

Konečně jsem našla adekvátní odpověď na to Bářiné věčné komár,komár,komár! A myslím,že se mi mocinky povedla a že jsme jí s Venduli neska na tom WC fakticky dostaly.ÉÉJ.

Potřebovala bych si pohovořit s Pavly o tom,jestli mě dobře pochopila.Protože mám pocit,že jo,ale přece jenom,já jdu radši na jistotu.A taky prý o výčitkách svědomí,ale to tak možná o těch jejich,moje už jsou poněkud staršího data. [ ten s notebookem Asus je online ]. Brala bych to jako znamení,nebo tak něco,ale nechce se mi,promiň.Někdy jindy.

Možná bych se mohla jít umýt,žejo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavly. pavly. | 10. prosince 2009 v 20:12 | Reagovat

jestli jsem tě pochopila správně tak to tě tedy opravdu velice moc lituju protože je to to nejhorší co se ti mohlo stát víš. 379102715.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.