ale ona se pohybuje spíš po desce.

9. prosince 2009 v 13:26 | ta lepší. |  blafs.
IVT.Strašná sranda.Další hodinu píšem písemku.A můžu se zeptat z čeho?Z těch šesti stránek,které napsala nějaká Šárka Vavrečková a které nám p.p. kurvateďmivypadlojejíméno milostivě poslala na mejl a které nedávají vůbec žádný smysl? (teda aspoň mi,no) Takže,kdo by nechtěl,třeba já?

Moje milovaná kačerka,které neska skoro celý den zpívám o kačerech,odešla.Je mi to moc líto,hlavně kvůli Michala,co on si počne v biole bez své lásky?A taky mě strašně mrzí,že nemůžu poslouchat,že je nemocenka a že jí bolí noženka.Ach,to už je můj osud.

Mám problém.Možná mám trošičku více malých problémů.Ale ten je o tom,že tamtoho vidím buď vůbec (jako třeba neska!!) nebo až moc,než je zdrávo.Mírně mě to irituje.A když už jsem u toho iritování,tak mě taky irituje,že má Lukáš stejné tričko jako Majkl!To nesmí,Majkl je jedinečný a neopakovatelný (a přesto ho nemiluju,dobré,že?) a Lukáš je prostě .. Lukáš,no.Achjo,zase teskním.To už je můj osud.

Napadlo mě.že bych si mohla udělat nějaký zimní des.Víš jak,sníh a tak.A pak jsem si uvědomila,že já ten zimní des mám!Přímo excelentně zimní,s kupu sněhu a velkýma horama.OMG my už snad píšem tu písemku,nebo co.

A odpoledne do Vratimova.Taky dobré.A tak trochu ztrácím inspiraci.God damn it.Peťa mi ukazovala nějaká pošahaná videa.A teď sme převáděly čísla do nějakých pošahaných soustav.Všechno je vlastně pošhané.A budu mít něco jakože pětku z IVT.Sranda docela.A mám takový pocit,že to stačí. (sráči?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.