ach, my chudinky, co jsme denodenně terčem posměchu !

16. prosince 2009 v 21:31 | ta lepší.
Chci napsat článek.Ale nějak se mi nechcou skládat myšlenky do vět,které by dávaly smysl.Je to moc smutný příběh,žeano.

Musím se dostat k Anči na toho Silvestra ! Chci se totiž nechat ožrat do němoty od Míry a ukázat mu,jak krásně vylučuju pusou.Ale to vlastně není jediný důvod.Ale snad poprvní tam s nikým nechci mít žádné techtle mechtle.A to jako doopravdy.

Len mi říká,že moje nejlepší zvonění na zprávu je hnusné ! Ona tomu asi vůbec nerozumí,nebo co. A ospravedlňuje svůj názor tím,že už se na mě tamten tak debilně nešklebí.No tak tomu říkám výhra!

Neska jsem byla nazvána prasetem,klukem,krávou,supermanem,superženou a kdovíčím ještě.A taky mi byla polita noha kolou.Schválně! A nechápala jsem Davida,,když sme si dělali čurací pauzu a on šel ven, do toho mrazu a sněhu, jen v tričku s krátkým rukávem ! Tak to je napováženou.

Jak moc sexy,na stupnici od jedné do deseti je,když jím,přesněji řečeno žeru,čokoládový něco z listového těsta a přitom tak trochu hypnotizuju jednoho nejmenovaného,dokud si neuvědomím,že asi nejsem zrovna přitažlivá,když se láduju jak Vendula,když jí chleba?Asi tak mínus milion,že?

Už konečně vím,koho jsem milovala minulé Vánoce ! Řekla mi to kdysi nešťastná maželka,z které je teď šťastná manželka,ale někoho úplně jiného. A překvapivě to byl .. Honza,který mě v páté třídě z velké lásky šikanoval.A nejlepší je ta písnička.
Last Christmas, I gave you my heart
The very next day you gave it away
This year to save me the tears
I'll give it to someone special.
Jo,tak já myslím,že letos je to ten nespeciálnější člověk na světě! Kdybyste mi to řekli minulý rok,tak se vám vysměju do obličeje.Achich ouvej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.