Prosinec 2009

unclefucker.

28. prosince 2009 v 19:25 | ta lepší. |  blafs.
Nejdou mi přidávat fotky na FB! A to je sakra strašné, protože mám ty krásné z dneška s Len. Konečně jsem se dostala sem, na tenhle normální a nezpomalený a relativně nový počítač a ten posraný fejsbůk se rozhodne, že mi nenahraje fotky. No to už je fakt vrchol. Nebo taky můj osud, žeáno.

Blbý Taveti mi neustále posílá nějaká srdce. Né že bych jimi pohrdala, ale jeho srdce mě nijak moc na kolena nedostávají. A jestli ho ve čtvrtek/pátek uvidím s Klárou, tak ji zliskám. Pro její dobro, samozřejmě.

Zítra jdu s Klér. Ale je s ní domluva jak s retardovaným, fakt žejo. A jelikož jsem ztratila svůj nákupní seznam, doufám, že si na všechny ty položky vzpomenu. Bo jestli něco z těch věcí zapomenu, tak to bude moje smrt.

Jsem moc ráda, že se Vendula odprostila od špatných vlivů. Jen aby jí to vydrželo.

Neska jsem v podchodu potkala dřevorubce ! A může za to Linda, protože mi to přivodila. To je sice trošku blbě řečeno, ale žíly mi to netrhá, žeáno. Jen jsem jí řekla, že je geniální, tak nevím, čím sem si to zasložila. Fňuk.

Koupila jsem si super čepku, ve které vypadám jako kluk. Len už se mě snažila sbalit ! Ale tak byla za poloviční cenu, no nekupto. Aspoň si ze mě nebude dělat srandu, jako kdybych si koupila nějakou skejťáckou, jak jsem původně chtěla. K batohu, chápej.

Včera jsem potkala dvě holky, které měly puštěnou punkovou princeznu ejvril lavin a tvářily se jako největší borky ve vesmíru. [ co je to borka? To jsem já. ] To svět se posral.

Chci mít dlouhé rezavé vlasy. Ale teď, né až za milion let !! Mojí mamince se to moc nezdá. Nechápu, co má proti zrzavé. Ha, ona bude asi Cartman. Noné, odhalila jsem tajemství svojí matky. Džízis melu to ale píčoviny.

Vymyslela jsem úplně úžasný dárek pro Terku k narozeninám. Sice je má až někdy v dubnu, ale to vůbec není podstatné. Udělám ze sebe Axla Rose a budu na ní mluvit anglicky a zazpívám jí nějakou písničku od GnR. A taky odkoukám jeho gesta a pohyby a tak. No doufám, že mě pak nezmlátí za to, jak jí zmrvím písničku. Ale hlavně jí to neříkej, je to tajné !

Zakončila bych to tím, že pro krásu se musí trpět. [ chčiju z té věty ! ]


20:30
Neska se mi zdálo o Radimovi. Případné zájemkyně mohou závidět. Ale nebylo to nic .. prostě na mě nabonzoval, že mám ve škole šprcky. Nechápu, z čeho sakra ten sen vznikl. A ještě jsem se v tom snu měla přikrýt němcovou dekou, ale děsně se mi hnusila. To jsem taky moc nepochopila. Mé sny jsou čímdáltím šílenější.A teď se tu vůbec nedívám na jedno video, které mi mimochodem ukázala Pavly, a nerozplývám se a nezamilovala sem se do té písničky, která nevím, jak se menuje. A ani to nechci zjišťovat. Vlastně chci, ale to už je jiný příběh. Nasrat.

Někdy bych chtěla vrátit čas. Jo, chtěla bych ho předtím tak hnusně neposlat do prdele !!

kde mám ten kyblíček?!

26. prosince 2009 v 20:40 | ta lepší. |  blafs.
Nikdo nepíše články, jen já ! Tak co to je jako? Co mám asi tak číst,nevíte? Ty moje mě nebaví furt dokola. Když si přečteš jeden a ten samý asi tak po třetí, přestane tě to bavit. Věř mi.

Ach bože. Moje milá nejmilejší kamarátka má kurva štěstí, že na ní teď nedošáhnu ! Co je to teď za módu, zadat se, pak se ožrat a líbat se s někým jiným?? Nějak mi uniká ten smysl toho všeho. No asi to bude těmi .. specifickými city. Že to, co jsi nezažil, nemůžeš pochopit. I když je pravda, že já nemůžu pochopit ani to, co jsem zažila, žeáno. Ale to už je věc jiná.

Babička mě furt nutí jít k ní na noc. Asi jí nějak nedochází, že už mi není deset jako bratrovi, který nocleh u babičky považuje za nejvyšší cíl, kterého může dosáhnout. A taky mi asi deset minut nutí kus kačeny i když jí neustále opakuju, že prostě nechci. Achbože, to už je můj osud, mít takové prarodiče.

Každá ženská chce důkaz, žes jí neroztáhl nohy pronic zanic.
Ale já jí neroztáhl nohy.
Tak proč to sakra děláme??!

Zítra se léčím ! Abych mohla jít v pondělí s Len někam a pak v úterý s Klér někam. No s Klér musím do Tesca, nakoupit si nějakou výbavičku k Anči. Ne, nemyslím kondomy, ty mám z Paříže. Ty, Barun, ale už si jednu lepni. No musím si prostě koupit Big Shocka, nebo něco jemu podobného, nějaké brambůrky, ať nepřijdu s prázdnou a ještě nějaké blbosti v drogerii. A podotýkám, že ten Silvestr ještě stále není jistý. Ach ty krávo.

Já myslím, že to stačí. Už mě to totiž nudí a unavuje. Takže čst květinky ;)

like cars, like cars.

25. prosince 2009 v 14:31 | ta lepší. |  blafs.
Včera se mi vůbec nechtělo zapínat počítač, abych tady mohla napsat nějaký plnohodnotný článek, tak to budu muset dohnat neska.

Jsem spoko. Jako myslím s dárkama. Většina je to, co jsem si vybrala, nebo sama koupila za mamčiny peníze. Takže mám hromadu oblečení na lyže [ jak otec poznamenal, vybavená si dobře, ještě aby ti to na tom kopci šlo ], krásná sluchátka, knížku, slovník, teplé boty a kalhoty [ ekšózní, hlavně když se teď tak megalomansky oteplilo ], korálky, růže do vany, pětistovku a už si asi na nic dalšího nevzpomenu. Ach ten němec, kvůli kterému všechno zapomínám. Proboha, myslím alzhajmra !!

Jen tak mimoděložně [ ano, ukradla jsem to ] Barunečka Ginger Knoflíčková a Martin Sušovský se stali přáteli. Ani nevím proč. Snad pro lepší pocit.

Největší krabice, která byla pod stromečkem, byla klec pro křečka. A u ní cedulka, na které stálo Kubíčkovi. Tím chci říct, že já jsem žádnou velkou krabici s ním nedostala. Asi začnu být nevděčná. Ale no tak, nejsem přece Anička, žeáno.

Můj žaludek nějak nezvládá zpracovávat toho včerejšího smaženého kapra, nacucaného tukem a ten včerejší a dnešní bramborový salát. No to se divím ! I když možná ani ne, když k tomu ještě přidáš ta kvanta cukrovíčka. Ach, když ono je to tak dobré. A po prázdninách se neunesu. To mi připomnělo, že bych se měla přihlásit na ty tanečky. V rámci hubnoucího programu V létě do plavek, aneb aby se lidé na Sardinii nelekli. Můžu ti říct, že zatím se mi vůbec, ale vůbec nedaří. To už je můj osud.

Musím si koupit takové ty věci na holení. Snad žiletky se tomu říká. Abych si mohla na Silvestra, který ještě není zdaleka jistý, mohla oholit ten můj zimní nožní porost. Doufám, že se moc neochladí, jinak asi zmrznu, bez té vrstvy chlupů. Fakt nechápu, co si jako myslím, že tam budu dělat, když si chci oholit nohy ?! Zvlášť když máme k dispozici jen asi dva pokoje. No, rači nic, jinak se to posere. Už je tady takový mírný náznak. Začínám být nějaká nachlazenka.

Musím vyndat nádobí a pak jít na skvělou rodinnou procházku k babičce. A matka mi beztak zakáže si vzít convers. To už je můj osud.

do you wanna get high?

23. prosince 2009 v 18:54 | ta lepší. |  blafs.
A ty si jako myslíš, že bude nějaký nadčasový článek? Nejsem si tím tak úplně jistá. Nějak se mě moc nedrží múza. Chtěla bych psát stylem Adriana Molea. Ach. Nebo jakýmkoliv megaúžasným stylem. Ale hold mi žádný extrémně vyvinutý literární talent nebyl dán do vínku. To už je můj osud.

Dala jsem pryč tu horskou romaci. Chtěla jsem ten sloupek mít tenčí a taky jsem chtěla, aby ty moje nesmyslné články vypadaly dlouze. Protože jsem vysazená na dlouhé články bez pointy. A protože té již zmiňované horské romanci pomalu přestávám věřit. Ale bohužel stále ještě nepřestávám bláznit. Ani se nevracím do normálu. Ani nemiluju jiného někoho. Ach, jsem to ale nešťastník.

Dneska jsem byla u babičky pro vánočku. Přišla jsem děsně brzo, teprv jí kynulo těsto, navíc se psem, tak mě hnedka sprdla, že jak to jako ponesu tu vánočku. Tak jsem tam ještě asi milion let seděla a poslouchala, jak babička nadává té vánočce, proč se jako sune dolů !! Navíc jsem se nalila asi hektolitrem koly, takže jsem úplně vyvážila to, že jsem u ní nic nejedla. Jsem já to ale nahlavu padlá. Nakonec jsem to odnesla v megavelké tašce. A povedlo se mi to i s tím psem. Tak nevím, co jako dělala.

Je den před Vánocema. My nemáme kapra a nemáme stromek. Ještěže máme to cukrovíčko, salátek a domácí vánočku. A televizku. Bez té by to nebyly Vánoce. Protože co chceš o Vánocích dělat jinčího, než sledovat ten maraton pohádek, žeáno. Ale stejně je to letos nějaké jiné. Každý rok, až do teď, jsem byla na Vánoce celá natěšená, poctivě jsem jedla čokoládky z adventního kalendáře, každý den jednu. A nemohla jsem se dočkat toho velkého okýnka s číslem 24. No a letos? Letos jsem vyndala čokoládku z okýnka číslo jedna a všechny ostatní jsou pěkně uožené v tom adventním kalendáři na stole. No je to prostě podivné.

Ještě stále nevím, jestli budu moct jít na Silvestra k té Anči ! Hlavně že už mám tyvole naplánovaný harmonogram pití a všechno, ale povolení mi jaksi schází. Ach jo, to už je můj osud.

Snažím se tady o to, aby mi vyhořely všechny načaté čajové svíčky a zůstaly mi jen ty s krásným bílým knotem. Připadám si mírně postiženě, protože to zní, jako kdybych měla nějaký blok vůči načatým svíčkám. Tak to není, ale chci mít aspoň v těch svíčkách pořádek, když už nikde jinde, žeáno.

Že bych se podívala ještě na jeden South-Park? No, promyslíme to.

a jaký myslíš, že je tamtoho čurák.

21. prosince 2009 v 18:23 | ta lepší. |  blafs.
Mám jednu moc skvělou kamarádku, která si do statusu na FB napsala Komáre, chcípni! a nějak si neuvědomila, že má v přátelích i lidi, kteří ho znají !! A ty některé lidi nevímproč napadlo, že to má ode mě. No je to moc velká sranda. Ale má štěstí, že mi koupí toho Kyla. To jí omlouvá.

Mám jednu další moc skvělou kamarátku,která mi zlomila moje špionážní zařízení spojené s telefonem !!!! Ach, zhroutil se mi z toho svět, jak teďka budu volat Komárovi ?? Nechápu, jak já mohlo napadnout se s tím česat ! Ach bože, česat se s hřebenem, kde sme. Jestli mi ho neslepí, tak se neznám. A neumí mi ani poradit. Já jsem fakt takový chudáček. Fňuk.

Víš co, jdu na south-park.cz ,že si pustím nějaký starší díl, když další bude až za milion let. Tak si tam jeden najdu a co se nestane, je to snad ten nejromantičtější díl ze všech !! To byl teda pěkný podraz ti povím.

Já vlastně vůbec nevím, co psát. Navíc se mi úplně bezdůvodně pletou písmenka a seká komp. Ach, jsem prostě děsná chudinka a nešťastník. Chci tu slečnu !!!

no to snad .. !

20. prosince 2009 v 18:45 | ta lepší. |  blafs.
Líp to vyfotit nešlo. V parku. U mojí oblíbené lavičky. Zajdi se tam podívat. Jestli to nezasněží. Dost mi u toho zmrzly nohy. První velká oběť. Ach nebe.

není důležité, jestli kouříš.

20. prosince 2009 v 13:20 | ta lepší. |  blafs.
Mám takový pocit, že bych mohla vytvořit nějaký optimističtější článek, než byl ten předchozí, nemyslíš? Vlastně bych se radši měla učit biolu, žeáno. Sakra, snad dycky, když píšu, tak se zmíním o tom, že bych se měla učit. Asi chci nějak upozornit na své rebelantství nebojaksetopíše bez příčiny. Ach, to jsem prostě já.

Z mého tajného blogu se pomalu, ale jistě stává blog veřejný !! Asi to bude následek mé převelice silné vůle. To už je můj osud, abych první dala tuhle adresu jen Len a Klér, pak Týn, pak Pai a pak ještě Peti a Báře a dokonce jsem dovolila Pavly, ať jí dá Lindě. No vyfackala bych se.

Odpoledne jdem s Klér do Kolosea a jestli nebude volné to super skvělé pozorovací místo, tak se neznáme. Protože tam je to úplně nejlepší. Dycky tam totiž jde někdo známý a ty se mu seshora můžeš smát a on o tom vůbec neví. Sme to ale škodolibky.

Děsně se mi líbí ty haldy sněhu. Ale nechce se mi v nich chodit. Protože svoje krásné boty dostanu až na Ježíška, takže teď můžu chodit buď v těch hnusných béžových nebo v gladech, do kterých mi teče sníh. A nebo v konvers, žeáno, ale to už pak můžu klidně chodit bosky.

Včera jsme byli na úplně dechberoucím filmu. Jmenovalo se to Avatar a bylo to úplně kouzelně zpracované a všechno. Úplně jsem se do toho filmu zamilovala. A taky mi oteček koupil mikinu na lyže s dvěma růžovýma pruhama. Nechci být nevděčná a rozmazlená, ale nesnáším chužovou. To mi připomnělo komentář mé skvělé příbuzné u jedné její přerůžovělé fotky : Já nejsem bárbína, já mám jenom ráda růžovou. A mám takový nejasný pocit, že se ta fotka líbí tamtomu hodnému s hodně pošahaným vkusem. Ach, kam ten svět spěje.

Už několik dnů dělám dycky večer u počítače jednu a tu samou věc. Najedu si na jisté stránky a prohlížím si jisté fotky. Vlastně už jsem tak trénovaná, že přesně vím, na kterou mám kliknout. A pak nad ní sedím celou věčnost, dokud mě od ní něco neodtrhne. Zbijete mě někdo??!!

Davidův facebook zjistil, že o víkendech žeru žížaly, a skvělý Davídek si k tomu napsal, že to není nic divného a že jsem staré prase. Nechápu, proč si to myslí. Vlastně to chápu. Asi to bude tím, že když jsem stála naproti němu a Ondrovi, tak jsem tak trošku vypustila vzduch a zvuk z pusy a oni se mi začli děsně smát. A taky, když majou spočítat, kolik je kluků a kolik holek, tak mě dycky započítají mezi kluky. A stejně se se mnou líbají. Prostě sranda.

já jsem z toho fakt v piči.

18. prosince 2009 v 21:39 | ta lepší.
.. snad ani nevidíš! Nebo spíš nechceš vidět.
.. stala se z tebe z ničeho nic moje platonická láska ( z důvodů mírné neshody pohlaví pozměněno.)

Na nic jiného nemám náladu.

zaorálek?

17. prosince 2009 v 19:05 | ta lepší. |  blafs.
Neska mám stejný problém, jako včera. Nechcou se mi mé myšlenky skládat do vět. Ale když se budu moc a moc snažit a když to vydržím, tak to možná zvládnu.

Zdrobnělili ovládnou svět! Teda aspoň ten kolem mě. A já za chvíli podlehnu většině, ostatně, jako vždycky, a budu psát a mluvit, a kdovíco ještě, zdrobněle ! Ale jestli někdy řeknu Komáreček, tak mě zliskej, jo? Díky. Ale musí to být doopravdy, néé jako to zbití do krve, je ti to jasné?

Neska jsem asi po třetí hodině na záchodě v zrcadle zjistila, že nejsem namalovaná ! A začla jsem hystečit, protože nesnáším svůj obličej, když není namalovaný. A všichni, v čele s Bárou a Terezou se mi smáli ! Jako né kvůli tomu,že vypadám jak idiot největší, ale kvůli tomu, že tak hysterčím. No a co, mám hold psychickou poruchu, která se projevuje atopickým ekzémem. A prostě zítra na to nesmím zapomenout, jinak nebudu moc vyhledávat výhledy, které shledávám velmi .. ááách.

Mám stejné vánoční přání jako Vendula touto dobou minulý rok. Ach,to jsem si vždycky přála!!

Moje kdysi nejlepší kamarádka se šeredně změnila. A rozhodně ne k lepšímu. Neska jsem jí potkala ještě s jednou mojí kdysi nejlepší kaamrádkou, obě vykuřovaly [ na tom nic nehledej, my s Klér sme nedělaly nic lepšího ] a ta první zmiňovaná jako každé druhé slovo použila pičo a jako každé třetí vole. Takže nám vlastně vyprávěla, jak furt chodí kalit pičo a jaké jsou cigáni z Kunčiček tyvole hovada. Ještě jsme se dozvěděly, co všechno dělá se svým přítelem. No, byl to velice obohacující rozhovor.

Myslím, že moje čerstvě zadaná kamarádka si to kurva představuje jako Hurvínek válku ! (taky už bych mohla vymyslet něco nového,žeano.) Asi si myslí, že jako za ním půjdu a řeknu mu čau a budu s ním celou přestávku plynně konverzovat o nějakém smysluplném tématu. Veškerá moje snaha troskotá na problému s očním kontaktem. Džízis.

Už asi po milionté slyším, že je Daniel piča. Proč mám takový pocit, že mě to nezajímá? [ tebe se kurva nikdo na nic neptal ! ] No to mi připomnělo, že můj zítřejší plán je .. achano, poslouchat rádio. Jestli teda jsem se správně podívala, žeáno, tak zítra do něho bude zase mlaskat ten áách. Ty postiženko postižená !!

A když ty si ten nešťastník, tak on je ta slečna? No jistě,tak je to vymyšlené ! On se přece musí zamilovat do mě, žeáno. Pravdou zůstává, že ještě nevím, jak donutím někoho, kdo pravou lásku neviděl ani z letadla a má právo na namyšlenost, se do mě zamilovat. Vpohodě.
Neska se mi to moc povedlo v češtině. Napsala jsem Klér a pak jsem si nějakým nedopatřením nevypla zvuky [ lžu, lžu, lžu!! Udělala jsem to schválně.My rebelové bez příčiny ] a zamkla klávesy. Pak mi přišla odpověd a já jsem se to při slově komáre snažila vypnout, jenže právě kvůli těm zamknutým klávesám se mi to nepovedlo. No a celé to skončilo tím, že mi to na celou třídu zařvalo chcípni! a Vaclík se začal smát a tleskat. A to je konec této velmi vtipné story,cha cha.

Len se neska nesmála mojemu supermega vtipu nějak mě škrábe v krku. Jo, tamten říkal, že je nějaký nemocný ! Nechápu, mě to přišlo vtipné až moc. Asi jsem něco jako Vontrobová. No to se mám !

Že bych si koupila stejně krásně chužovou čepičku, jako má moje velmi vzdálená sestřenice Terezka Uhrová? Neska jsem jí totiž potkala a vzpomněla si na všechny, které tak prožívaly tamtu věc. Hlavně na Vendulu,žeáno.

20:53

Chtěla bych kulich. Chtěla bych nějaký krásný kulich. Chtěla bych nějaký krásný a levný kulich. Ale mám takový nepříjemný pocit, že jsem moc náročná. A že mám v peněžence tak padesát korun. A že chci ten krásný tyrkysový za 550 káčé. Je to moc smutný příběh.

V ruštině, ve velmi špatném psychickém rozpoložení, jsem si nakreslila takový jeden graf s názvem Graf. Vypovídá o jisté skutečnosti a je na něm zakreselen prvák,druhák, pak výrazný bod jaro 2009, pak třeťák a nepatrně výrazný bod Hochkar. A zbytek se mi tam nevlez, tak jsem to ještě nakreslila Tiralovi na lavici. Doufám, že se na mě nebude moc zlobit.

Prostě se du kochat tím, na co jsem se nikdy nemohla ani podívat.

ach, my chudinky, co jsme denodenně terčem posměchu !

16. prosince 2009 v 21:31 | ta lepší.
Chci napsat článek.Ale nějak se mi nechcou skládat myšlenky do vět,které by dávaly smysl.Je to moc smutný příběh,žeano.

Musím se dostat k Anči na toho Silvestra ! Chci se totiž nechat ožrat do němoty od Míry a ukázat mu,jak krásně vylučuju pusou.Ale to vlastně není jediný důvod.Ale snad poprvní tam s nikým nechci mít žádné techtle mechtle.A to jako doopravdy.

Len mi říká,že moje nejlepší zvonění na zprávu je hnusné ! Ona tomu asi vůbec nerozumí,nebo co. A ospravedlňuje svůj názor tím,že už se na mě tamten tak debilně nešklebí.No tak tomu říkám výhra!

Neska jsem byla nazvána prasetem,klukem,krávou,supermanem,superženou a kdovíčím ještě.A taky mi byla polita noha kolou.Schválně! A nechápala jsem Davida,,když sme si dělali čurací pauzu a on šel ven, do toho mrazu a sněhu, jen v tričku s krátkým rukávem ! Tak to je napováženou.

Jak moc sexy,na stupnici od jedné do deseti je,když jím,přesněji řečeno žeru,čokoládový něco z listového těsta a přitom tak trochu hypnotizuju jednoho nejmenovaného,dokud si neuvědomím,že asi nejsem zrovna přitažlivá,když se láduju jak Vendula,když jí chleba?Asi tak mínus milion,že?

Už konečně vím,koho jsem milovala minulé Vánoce ! Řekla mi to kdysi nešťastná maželka,z které je teď šťastná manželka,ale někoho úplně jiného. A překvapivě to byl .. Honza,který mě v páté třídě z velké lásky šikanoval.A nejlepší je ta písnička.
Last Christmas, I gave you my heart
The very next day you gave it away
This year to save me the tears
I'll give it to someone special.
Jo,tak já myslím,že letos je to ten nespeciálnější člověk na světě! Kdybyste mi to řekli minulý rok,tak se vám vysměju do obličeje.Achich ouvej.

já jsem ti říkala,že se ti to zkroutí!!

14. prosince 2009 v 19:58 | ta lepší. |  blafs.
Už asi třičtvrtě hodiny moje nejmenovaná kamarátka Lenka slaví narozeniny svého milého a něžného přítele.Ale to jen tak na okraj.

Nesnáším tenhle nesoravedlivý svět!Sedla jsem si k našemu normálnímu PC a ani si nestihnu dočíst článek od Lindy a už se do pracovny žene otec,že mě jde jako vyhnat.A dělá si tam nějakou svoji pošahanou práci,kterou má vždycky rozdělanou milionjedna dnů!Achbože,jak on mě štve.Ale aspoň,že zavez naši porouchanou televizku do opravny.Je totiž úplně posraná a já sem se včera nemohla podívat na Šmajdu!Aspoň,že se mi o něm zdálo .. áá.

Potřebovala bych nějaké kurzy tichého mluvení.Protože fakt nechápu,jak se mohlo neska stát,že mě na těch schodech slyšel!To je opravdu krajně nespravedlivé.v tu chvíli jsem si opravdu nevím proč vzpomněla na už šel martin? A taky mi nějak nejde do hlavy o co se tam džízis pokoušel s tím mobilem.Asi si chtěl nahrát mojí megamonstrozní krásu.Bože,ty narcisku.

Obšas mám takový pocit,že se v nějakém článku snad mluví o mě,ale hned ho zavrhnu.Jelikož jsem přece jenom velmi sebestředná a egoistická a naristická a vidím se všude.Jo a vlastně ještě vztahovačná,na to opravdu nesmím zapomenou.

Neska mě úplně rozhodil tamten,když se opovážil stát u naší šatny!Myslím,že by si ty své projevy lásky mohl nechat nadoma.Málem jsem si kvůli němu totiž zapomněla batoh v šatně a to by bylo nemálo zlé,protože svůj batoh mám nadevšecko nejradši.Snad kvůli té značce,nebo tak.

Mohla mít hezkého a hodného,ale ne,ona se radši líbá s tamtím a tamtím a tak na ni zbude jen hodný,ale škaredý.Podstata této věci je v podstatě nepodstatná!Ale je pravda,že kdyby nebyli oni,tak fakt netuším,o čem by sme se proboha bavili.Vlastně je to sranda.A nejvíc sranda je moje super špionážní zařízení,spojené s telefonem (který funguje pouze na dvě osoby) a s vedlejší funkcí hřebenu a zrcátka.Ale o tom zase někdy jindy.

Mám velmi skromné přání na Vánoce.Je o něm dokonce i písnička!Sice už jsem s maminkou nakoupila asi milion věcí,ale i tak,tuhle mi nezařídí.Achjo,kde je spravedlnost?!

A víš,co je trošku divné?Že jsem ve skupině,která tvrdí,že nejlepší jsou zelené oči (což si jako fakticky myslím,větčina mých chvilkových i dlouhodobých poblouznění měla zelené oči) a teď u vě skupině,která je jiného názoru a tvrdí,že nejlepší jsou hnědé oči.Ale v nějaké na podporu modrých očí nejsem.Bádvej, mám modré oči.Je to celé posraným navrch.

Axman mi jakože nevěří,že mi padl do oka hmyz!Je fakt úplně postižený,nebo co.A to je tak asi vše,co bych vám k tomu neska řekla.Jen snad,že mám velmi ráda svoji kamarátku Leňulinku Dos Santos Kačer Nyklovou.

a pak se z toho neposer.

13. prosince 2009 v 15:21 | ta lepší. |  blafs.
Mám takový pocit,že můj včerejší článek asi nedával smysl,není liž pravda?On vlastně dával smysl,ale jen páru vyvoleným.Možná.No minimálně mě,pičo.Nechápu,jak může můj blog číst takmoc lidí,když o něm skoro vůbec neví?!Nebo to improvizované počítadlo počítá i mé nesčetné návštěvy?Je to úplná záhada bermudského (?) trojůhelníku.

On si asi myslí,že když si napíšu do statusu "..neplivej do nábojů." tak mluvím o něm.A přitom já o něm mluvím.A myslí si,že když mi k tomu super statusu napíše smajlíka,tak že se z toho poseru.A já se z toho poseru.To bude asi ten jeho dar,nebo tak něco.Myslíš,že tenhle článek bude taky celý o něm?

Je čtvrt na čtyry a my ještě neměli oběd!Už jsem si dala takový "malý" předkrm v podobě půlky kočolády,ale nějak to nezabírá.Achich achich moje maminka asi není moc rychlá vařička.

Vlastně bych se spíše měla učit biologii,jelikož z ní zítra píšem písemku.Ale já jsem prostě úplný rebel bez příčiny a neučím se ji!Připadám si drobátko pošahaně.A vlastně bych měla i uklízet!Ale to taky nedělám,jak sis jistě všimla.

A to si tam dycky zapisuješ,když se ti rozklepou kolena?

Uvažovala jsem,že bych šla zítra do školy v sukni. (hm,proč asi.) Ale pak jsem si vzpomněla,že chci jít potom do Tesca,takže bych asi umřela na umrznutí.Musím totiž ještě donakoupit vánoční dárky,takže tam vlezu a nevylezu,dokud nebudu všechny mít.Tak!

Moje kamarátka Klárka má velmi závažné problémy,kvůli kterým se mnou vede půlhodinový telefonický rozhovor.No dobře,vede ho se mnou spíše proto,že má volání zadarmo,ale to vůbec není podstatou této věci.Prostě si píše s nějakým dvacetijednaletým kamarádem od jednoho chlapce a je z něho úplně hotová i když má dlouhé kudrnaté vlasy,tudíž nemůže býti pěkný,žejo!I včera se prokázal její podivný vkus.Na tom natáčení byl jeden takový kluk (ve skutečnosti jich tam bylo víc,ale ti nebyli až zas tak podstatní.Myslím režiséra a tak.) a ten se jí líbíl a byl,podle mého názoru,fakt škaredý.Akoráte měl dobrý styl,to se musí uznat.I když pravé konverse by se mu hodily více.A taky říkala,že je Vladimír ošklivý!!Přitom je úplně ááá.Je to prostě podivínka.

20:29

Bylo rozhodnuto (mnou),že ještě bude nějaké to pokračování.Mohla bych si nalakovat nehty,kdyby se mi chtělo tak,jak se mi nechce.Nechápu,co mě dycky vede k tomu si ten lak z nich zkousat.Jsem perostě [:D] úplně postiženka.A taky si musím vyfoukat vlasy,ať zítra nevypadám jako Alex.Ach,já mám tolik povinností.

Neska jsem zabrousila na Bářiné asi tak hodně moc staré články,které byly moc zajímavé.Hlavně ten styl psaní,který během té hodně moc dlouhé doby prošel moc velkou změnou.K lepšímu,samozřejmě.A taky jak se změnily její kamarátky a celkově postoj k životu.Je to takové správně nostalgické,ti povím.Nejlepší byla příhoda s tím,když se jí Radim a ještě někdo nabourali do ICQ a Skypu a všude.To si pamatuju,jak to řešila.A taky náš super styl psaní,kdy místo j musíš napsat y,místo v musíš napsat w,místo č cz a podobné módní výstřelky.Kdoví,třeba se za pár let budu smát právě tady tomuhle článku.Jak je všechno pomíjivé ..

Moje hubnoucí kůra se zdá být mocinky moc úspěšná.Zrovna jsem dožrala celé lentilky bez umělých barviv.Achich ouvej,tomu se říká pevná vůle.To asi budu muset jít s mam a teti v úterý cvičit.Za trest. (nebo za odměnu?Hm,tady se to moc nehodí.)Když už jsme tak u toho jídla,babička mi posílá nějakého čokoželíka.Co si pod tím mám proboha představit?Čokoládu se zabudovanými kousky želatiny?Asi jo,že.Ne,nebudu to teďkonc zkoumat!

Honzík je čímdáltím větčí úchylák.A navíc si svět představuje jako Hurvínek válku.Protože mi řek,že mám tamtomu popřát zítra,když jsem to neudělala včera.Ale já ani nechtěla,chápej.Protože jsem musela udržet své emoce na uzdě.A vlastně mu ani nemůžu popřát zítra,když zítra už má narozeniny někdo jinčí.To už je květinky starost. Aby to nebylo teď tamtenhodný "fuj" a pak tamtenhodný "ááá". A už jí mám přesně tam,kde jsem ji chtěla :P

Proč jste mě vlastně ještě nikdo nezbil do krve,když jsem vám to onehndy přikázala na blogu,he?!Moc ráda vzpomínám na své kolibříky.Tehdy to totiž kolibříci opravdu byli,i když Vendul měla na tu věc zcela jiný názor.Teď bych nějaké kolibříky mohla osrat,žejo.
přej si kov!

12. prosince 2009 v 21:30 | ta lepší. |  blafs.
Tak místo Sokolíku Komárův hlas.Mocinky hezké.Tež si ten Honzík moh vzpomenout dříve!Bych s ním šla úplně ráda.Dlouho sme spolu nikde nebyli.
Vodárna jako s vodou?To je skoro jako koupelna s vodou.
Když chtěl,ať Vendula přibere a dokonce ať i Páj přibere,tak moje postava by mohla být ideální,ne?
Sukně nebo pásek?Měla bych ho u nohou hned.Doslova.
Komáre chcípni!
Hodně skvělých zážitků s Barunečkou Ginger Knoflíčkovou.
Moc přínosná konverzace.Právo na namyšlenost a dar cítit pravdu.Tak to asi banánek,moji soukromou malou trapnou pravdu nikdyneucítíš!
Nějací inteligenti si už neska zkouší petardy.Džizis.
Jak jim nějaká pipinka může přát pravou lásku,když oni ani neví,co to je?!To už spíš chápu to hodně sexu.
Len nechce od tetičky kov.Nechápu.
Výborně.Moment!!
Neberte drogy.Nikdy nikomu.Nesouhlasím.
On miluje Marka?Jo aha.
Našel jsem si Any.Asi jako já jsem si našla Jumba?Který se mi teda moc nepoved,musím uznat.
Už to stačí ty postiženko!

zvláštní vílo,zvláštní cíle máš.

11. prosince 2009 v 17:07 | ta lepší. |  blafs.
Taak.Neska je konečně den,kdy nemusím nic dělat.Nemusím se teda hlavně učit,žejo.Protože jsem se vlastně skoro celý týden jen učila,takže to je jeden celý týden mého posraného života strávený učením!Nechutné,fakticky.A teď si pěkně napíšu článeček,který bude doufám dosti dlouhý,protože mám ráda dlouhé článečky a protože si ten dlouhý článeček plánuju už asi celý den.

Nička a rozvratitelka a ještěněco jde neska na rande.Nebylo by to zas tak moc neobvyklé,jen kdyby šla na rande se svým přítelem,že.S tím ona samozřejmě nejde,to se dalo čekat a místo toho jde s nepovedeným a zadaným medvědem.Sice jí přeju,ať to dopadne fajn (co je v téhle situaci vlastně fajn?),ale .. není ona tak trochu postiženka??Odpovím si,joje.Neska jsem asi dvakrát řekla jméno toho nejhnusnějšího a jí hned napadlo,že ho miluju,tak jsem jí to odkývala,bláznům se nemá odporovat.A ona nelenila (a zelenila) a napsala si to do sešitu spolu s přesným časem,kdy jsem to prohlásila.Ať si to třeba zarámuje,nebo takněco.

Jak se menuje manžela od komára?Komárka?

Včera jsem vedla veledůležitý rozhovor s Pavly,jejíž kytička mi mimochodem zšedla a to předtím byla zelená nebo červená!Tak trochu nespravedlnost.A donutila mě podívat se na jedno takové video,o kterém stále nevím,co si mám myslet.A mám tak trochu pocit,že o mě napsala,že se směju trapným věcem,ale tím si nejsem tak úplně jistá.Nejsem totiž ještě tak moc zběhlá v luštění šifer,víš.

Musím se pochválit,protože umím úplně nejluksusněji nakupovat.A to jako fakt.Protože během dvou dnů jsem si za čtyřicet korou nakoupila jedno tričko a dva svetříky.Menší detail je,že to triko je drasticky krátké a jeden ten světřík je malý a druhý velký,ale to vůbec není podstatné,chápej.Prostě,proč chodit do nějakého předraženého obchodu,když umím tak moc hezky nakupovat,žejo.

Chtěla bych milovat jiného někoho.

Zjistila jsem,že s mým speciálním hřebenem spojeným se zrcátkem se dá dělat velká spousta věcí.Například se velmi nenápadně dívat za roh,i když tam vlastně nic nevidím.A nebo se dívat na Len a neustále jí říkat Čst květinko.Ale nejlepší je,že se s ním dá i volat!Zkoušela jsem to ve fyzice a Safča se na mě díval pohledem tysifaktpostižená.Pak,když jsem si zavolala na pomoc tamtoho jsem mé super volající zařízení předala Len a ta do něho napovídala jakožeradimovi,ať na ní počká před školou.A co se nestane.Vyšla jsem ze školy a před školou stál Radim i s tamtím!Prostě moje vynálezy jsou nejlepší na světě,víš.

On že tě balil?Myslíš to,že stál asi tři minuty vedle tebe,když čekal až se dostane nařadu?

Váženým panům profesorům a paním profesorkám,kteří ani profesoři a profesorky nejsou, asi došlo,že už mi dlouho nepřipomněli tamtoho.Takže skvělý mušketýr Ondráček dneska napsal na tabuli že B [arunka] je větší než K [víš,ne].Toliko k problematice tohoto problému.Kecám,ještě tu toho k problematice tohoto problému napíšu určitě hodně.

Neska Vendula vymyslela dost stupidní věc.Že prý je lepší být s někým,koho nemiluješ,než nebýt s tím,koho miluješ.Přijde mi to dost nahlavu postavené,ale mám takový pocit,že to vymyslela jen kvůli Báry a kvůli sobě.Protože potrefená husa nejvíc kejhá,haha.Vzpomněla jsem si na ty velmi sypmatická videa,která natáčela Bára,nejlépe v hodině.A jak mě Len málem celou poslintala.Nojo,plán se docela začíná dařit.Moc se mi líbí!

Dačtoty?

Nechápu,co má furt Lukáš s mojim smíchem!Dycky se mu strašně směje a říká,že je fakt dobrý.Jako Lukáš tomu smíchu,ne naopak.A neska,když jsme stáli a ještěrem obzvlášť.Jsem vytáhla svůj tyvole volací hřeben a řekla jsem,že mu zavolám.On vytáhnul nějaký sprchový gel nebo tak a začal dělat,že se mnou volá.Prostě mě úplně dostal,tyjo.

Má milovaná mi neska ve fyzice,v rámci ignorace Safči nakreslila na rameno jakože komára.Spíš to vypadalo jako čáp skřížený s komárem,no.Je to prostě veliká kreslířka,která se uráží kvůli každé blbosti,fakticky!Ale tak co s ní nadělám,žejo.

ale tak já ho přežiju.

10. prosince 2009 v 19:36 | ta lepší. |  blafs.
Tak konečně jsem zprovoznila českou klávesnici,tak můžu napsat pořádný článek.Já chtěla napsat ještě jeden včera večer,když jsem přijela z Vratimova,protože jsem byla ve velmi divném rozpoložení,ale musela jsem se bohužel spokojit pouze s mým deníčko-sešitem,protože psát bez diakritiky a s přemístěnýma znakama,to je za trest,fakt.

Líbil se mi nešní rozhovor dělníků,co staví asi školku vedle semničky,když jsem šla kolem.
Nečum na ni tak.
Já na ni nečumím,dyť je to normální holka.
No to jsem viděl,úplně si ji svlíkal očima.
Toliko k pracovní morálce "dělnické třídy".

Moc se těším na sobotu.Dopoledne jedem s mami do Ovy kupovat vánoční dárky pro mě (nechápu,proč se vždycky všichni tak smějou,když to řeknu) a pak odpoledne do Vratimova na natáčení Sabotáže,kterou skoro nikdo nezná.Což nechápu,protože Vladimír,ten je fakt hezký.Abych ti to abjasnila,já se tam jdu vlastně dívat jen a pouze na jeho krásu,znáš to.

Můžeš si vzít jeho papuče.Já bych ho chtěla spíš celého ..

Dneska jsem si zadělala na půlhodinový záchvat smíchu.Měli jsme totiž matiku v F1 a šly sme s Len a Kač na WC.A já expertka,když sem vylezla,tak jsem se vydala úplně na opačnou stranu,Což by ještě nebylo tak neobvyklé,já jsem tak trochu mimoň snad celý život,ale hádej,můžeš jen jednou,kdo tam stál.Ano,správně,pár takových hochů,kterým jsem vymyslela krásné přezdívky spolu s momentálním šampiónem mého srdce.Drobátko jsem se divila,proč ty holky nejdou za mnou,pak se ohlídnu a vzpomenu si,že musím do F1 za rozumem a né tam někde ke druhé á za srdcem,co jen pumpuje krev.Takže toliko k mojí naprostě stupiditě.

Konečně jsem našla adekvátní odpověď na to Bářiné věčné komár,komár,komár! A myslím,že se mi mocinky povedla a že jsme jí s Venduli neska na tom WC fakticky dostaly.ÉÉJ.

Potřebovala bych si pohovořit s Pavly o tom,jestli mě dobře pochopila.Protože mám pocit,že jo,ale přece jenom,já jdu radši na jistotu.A taky prý o výčitkách svědomí,ale to tak možná o těch jejich,moje už jsou poněkud staršího data. [ ten s notebookem Asus je online ]. Brala bych to jako znamení,nebo tak něco,ale nechce se mi,promiň.Někdy jindy.

Možná bych se mohla jít umýt,žejo.

ale ona se pohybuje spíš po desce.

9. prosince 2009 v 13:26 | ta lepší. |  blafs.
IVT.Strašná sranda.Další hodinu píšem písemku.A můžu se zeptat z čeho?Z těch šesti stránek,které napsala nějaká Šárka Vavrečková a které nám p.p. kurvateďmivypadlojejíméno milostivě poslala na mejl a které nedávají vůbec žádný smysl? (teda aspoň mi,no) Takže,kdo by nechtěl,třeba já?

Moje milovaná kačerka,které neska skoro celý den zpívám o kačerech,odešla.Je mi to moc líto,hlavně kvůli Michala,co on si počne v biole bez své lásky?A taky mě strašně mrzí,že nemůžu poslouchat,že je nemocenka a že jí bolí noženka.Ach,to už je můj osud.

Mám problém.Možná mám trošičku více malých problémů.Ale ten je o tom,že tamtoho vidím buď vůbec (jako třeba neska!!) nebo až moc,než je zdrávo.Mírně mě to irituje.A když už jsem u toho iritování,tak mě taky irituje,že má Lukáš stejné tričko jako Majkl!To nesmí,Majkl je jedinečný a neopakovatelný (a přesto ho nemiluju,dobré,že?) a Lukáš je prostě .. Lukáš,no.Achjo,zase teskním.To už je můj osud.

Napadlo mě.že bych si mohla udělat nějaký zimní des.Víš jak,sníh a tak.A pak jsem si uvědomila,že já ten zimní des mám!Přímo excelentně zimní,s kupu sněhu a velkýma horama.OMG my už snad píšem tu písemku,nebo co.

A odpoledne do Vratimova.Taky dobré.A tak trochu ztrácím inspiraci.God damn it.Peťa mi ukazovala nějaká pošahaná videa.A teď sme převáděly čísla do nějakých pošahaných soustav.Všechno je vlastně pošhané.A budu mít něco jakože pětku z IVT.Sranda docela.A mám takový pocit,že to stačí. (sráči?)

němec ti taky říká květinko?

8. prosince 2009 v 21:25 | ta lepší. |  blafs.
(Cha,tady si můžu psát nadpisy jaké chcu a nikdo mě za ně nebude osočovat.A už stačí,jinak .. )
Héj jakoo!Šla jsem na blog.cz,že se jako pokusím o nějaký ten článek.A přihlásila jsem se úplně automaticky na samékecy!Asi mi ten blog fakt chybí.Hovno,to jsou samé kecy.Hm,stylové.

Půjdete se mnou někdo vyliskat Báru,ať se PROBOHA vzpamatuje?A půjdete se mnou někdo vyliskat i Tadáše,ať se PROBOHA vzpamatuje?Tak strašně nespravedlivý svět!Nikdo mě nemá rád. (to už tu bylo,nezdá se ti?).Ale fakt.Všechny (skoro) kamarátky má někdo rád.Nebo to tak aspoň vypadá.Ale je pravda,že než tohozubatého to fakt rači nikoho.Ale ta Baruna si ho absolustně nazaslouží!VRRR!

Skvělé,tak teď mi Klér řekne,že Tomáš je smrtelně nemocný a já mám s ní jít zítra na vánoční dílnu.Omg,jak si to jako představuje?Jsem zvědavá,co mi na to řekne matka.Ale bylo by to dobré jak cyp,nemusela bych psát písemku z Afriky ani z těch pošahaných IVT.Ale zas nebudu mít dopiče ten sešit do dějáku.Achjo,to už je můj osud.

Fakt super.Vojtěch mi říká žížalko (proč asi?) a směje se mi s žížalou,když jdu parkem!Irituje mě to,nemám ráda,když se mi lidi smějou.Ale kdo jo,že.Třeba neska kdybys mě viděl,naštěstí neviděl,to by ses asi posral smíchy.Ještě s tyčí mezi nohama.Byla jsem cvičit,kdyby něco.A zítra mě někdo bude muset snést z postele.A to jako fakt.

Tak se asi neuliju.Couž.

Neska mě Škopková poslala úplně bezdůvodně za dveře!Vlastně důvod byl takový,že tam Bára s Vendulou a Martina s Ivetou celou hodinu kecaly a já jsem řekla asi tak jedno slovo. Asi vypadají všechny jako já,neboco.No ale ani si tak moc neštěžuju bylo tam hezky na té chodbě.Spíš kolem jeden hezký šel,žejo.Ještě s jedním škaredým hajcartman který mi nabízel magnetkykurva.Samo že jsem ho odmítla nemám peněz nazbyt.A nerada je dávám brežněvovu obočí,chápej.

Chci už to CD!Potřebuju ho.Chci slyšet tu písničku. Nation of ... girls.

midnight lady.

7. prosince 2009 v 19:47 | ta lepší. |  blafs.
tak jo.možná si tady aspoň trochu zvyknu.Protože je to moc divné.Řekneš si,vždyť je to všecičko stejné,akorát to přihlašovací jméno a heslo máš trošku delší.Ale to je omyl!Je to úplně jiné.Můj citový vztah k tamtomu blogu je více silný,než jsem si myslela.Úžasné,teď už můj blog znají tři lidi.Pitomá.

Víš co?Nesnáším Báru!Jen proto,že jsem jí řekla,že je divná,protože se na Lysé líbala s Nykodýmem a Fakem a pak měla něco se Suidou,jehož holka byla na té samé chatě,akorát o poschodí níž,celý den nedělá nic jiného,než že se mě neustále pokouší co nejvíc ztrapnit!!Zařve přez celou chodu "Barun,Komár!!" zrovinka když tam stojí,no to je ale náhodička!Baví se s tamtím a začne na mě řvát "Barun!!" úplně bezdůvodně.Odteď jsem uražená,to je jasné.A ona si to tady nemůže přečíst,což mě těší nejvíc!A Pavly se jí OPOVÁŽÍ něco říct a ... to ještě nevím.

Neska se mi v hudebce Len snažila najít nějakého vhodného partnera,kterým bych mohla vyšoupnout tamtoho z místa toho teď miluju.A vlastně na nikoho dobrého nepřišla.Buďto jsem je vůbec neznala,nebo to byl Urban (fujky),nebo to byl Ivoš (ten miluje Natálku),nebo to byl Mamut,nebo to byl Sš,nebo to byl Kolek,nebo to byl Šmajda (toho beru!!) a nebo to byl Tadeáš,protože si ho Bára nezaslouží.Takže výběr jak prase a jsem stále tam,kde jsem byla.Typické.

Taky mám s Lenii jen do Ovy se podívat do knížky,která není o mě.Normálně bych řekla bohužel ale teď řeknu spíš bohudík (jsem ateista?) A prý z toho budu mít špatné sny.Jestli může být ještě horší sen,než že padám ze skály a že mě hryže pes a já nemůžu řvát,tak prosím.Za normálních okolností bych řekla,že i ten sen,kdy jsem dala pusu tamtomu byl děsný,ale bohužel to teďkonc nejsou normální okolnosti.

Jak si proboha ty dvě můžou myslet,že miluju toho nejhnusnějšího??Dyť dyť dyť .. to snad ani nejde,ne?Chápu taky jsem předtím říkala takové ty kecy o tamtom,ale to je úplně jinčí a ony tomu vůbec nerozumí!Protože já jsem vlastně nikdy netvrdila,že je škaredý.Teda si aspoň nevzpomínám.Akorát jsem říkala,že je to fakt kretén a tak a to si vlastně myslím do teď!Takže ste všihni dost pošahaní a přestaňte mi nutit jednoho za druhým!!